REFERENCIE

František

Klasickú masáž si doprajem každý týždeň. Je perfektne účinná na môj stuhnutý chrbát a odburáva stres v mojom tele. Po každej masáži mám množstvo novej energie a odchádzam domov s úsmevom na tvári.

Martina

Aromatouch masáž vrelo odporúčam všetkým, ktorí majú v práci a v živote stres a nedokážu sa zbaviť napätia. Je skutočným relaxom a zmyselným uvoľnením. Použitie esenciálnych olejov znásobí emocionálny zážitok. Už dlho som sa necítila tak príjemne, ako keď som odchádzala z ViaVital. Páčilo sa mi tiež prostredie centra, navodzovalo vo mne pocit pohody a súžitia s prírodou.

Barbora

Veľmi ma potešilo, že som konečne našla zariadenie, kde majú naozaj kvalitnú infrasaunu, ktorá len „nehreje“, ale predovšetkým lieči. Všimla som si, že vo všetkom tu dbajú na špičkovú kvalitu vrátane ústretovosti personálu. Oceňujem komplexnosť starostlivosti o klienta a bohatosť služieb. K infrasaune som si pridala ďalšie procedúry a už po ich prvom absolvovaní som presvedčená, že vo ViaVital budem pravidelnou návštevníčkou.

Michal

Lymfatickú masáž môžem vrelo odporučiť každému, kto má problémy s imunitou. S týmto problémom sa snažím vyrovnať už dlhší čas, ale po niekoľkých terapiách sa cítim oveľa lepšie a zdravšie. Stimulácia lymfy v mojom tele má na mňa blahodárne účinky a verím, že nie som jediný.

Ľubo

Múdri ľudia hovoria, že duševná bolesť je horšia choroba než telesná. Chceme, aby zdravá myseľ prebývala v zdravom tele. O tom rozmýšľam na andulačnom lôžku… asi preto, že si pritom súčasne prekysličujem mozog oxygenoterapiou. Počúvam príjemnú hudbu a cítim, ako sa mi oslobodzuje a očisťuje duša… Možno je VIAVITAL naozaj to miesto, kde sa v človeku prebúdza radosť, čo je vraj jediný a najspoľahlivejší liek na všetky choroby. Keď to povedal môj obľúbený klasik Gogoľ, asi to myslel vážne, aj keď bol veľký ironik.

Zdenka

Do ViaVital som išla s malou dušičkou, lebo už dlhodobo si riešim svoje psychické problémy a, žiaľ, doteraz som nemala šťastie na dobrého lekára. Po prvej psychoterapii u pani psychiatričky v tomto centre zdravia som sa však nadýchla k lepšej nálade, pretože som sa konečne dostala k naslovovzatej odborníčke, ku ktorej som hneď pocítila dôveru, že mi pomôže. Mám za sebou už niekoľko terapií a môj psychický stav sa rapídne zlepšil. Psychoterapiu vhodne doplnila aj pani psychologička. Zatiaľ to zvládam bez liekov, mám opäť radosť zo života a na odporúčanie pani doktorky som vo ViaVital absolvovala aj viacero vynikajúcich masáží.