Masáže Bratislava

Masáže Bratislava Ružinov u nás nájdete presne čo hľadáte.

Masáže Bratislava

masaze bratislava

masaze bratislava

Prináša uvoľnenie a relax po fyzickom a psychickom vypätí. Je to systém postupných hmatov a pohybov, masáže bratislava ktoré majú za cieľ navodiť celkovú regeneráciu tela. Pôsobením na kožu, svaly a šľachy sa zlepšuje krvný obeh, ktorý pomáha odstraňovať metabolity spôsobujúce bolesť a stuhnutosť. Blahodarne pôsobí na celkovú kondíciu.

Táto štandardná masáž je ideálnym riešením pre dokonalý relax a regeneráciu Vášho unaveného tela.

Je efektívny spôsob prevencie zranení pri športe a  účinná metóda zvyšovania výkonnosti. Pri cvičení svaly produkujú odpadové látky napr. kyselinu uhličitú a kyselinu mliečnu. Počas intenzívneho tréningu sa vytvárajú oblasti hĺbkového napätia a stuhnutosti, ktoré bývajú zdrojom zranení.

Masáž zlepšuje prúdenie krvi do kapilár vo svaloch a prospieva lymfatickému systému. Lepšia cirkulácia udržuje kondíciu svalov, pretože sa účinnejšie privádza kyslík do jednotlivých buniek a odstraňuje oxid uhličitý, masáže bratislava  urýchľuje sa prúdenie lymfy a odbúravanie odpadových látok.

Kraniosakrálna biodynamická terapia je celostná alternatívna terapia, pri ktorej sa jemným dotykom vylaďuje kraniosakrálny pulz. Ten sa popri srdcovom a dýchacom rytme považuje za tretí najdôležitejší nepretržitý rytmus masáže bratislava, ktorý pulzuje hlboko v ľudskom tele.

Je zaujímavý tým, že sa objavuje ako celkom prvý pri narodení a po smrti zaniká ako posledný. Táto vnútorná hybná sila sa nazýva aj „primárne dýchanie“ alebo „Dych Života“. Ovplyvňuje a zároveň je aj masáže bratislava  ovplyvňovaný nervovým, svalovým, kardiovaskulárnym, lymfatickým, endokrinným a respiračným systémom.

V našej bohatej ponuke nájdete rôzne typy masáží a terapií, ktoré sú zamerané na riešenie špecifických problémov vášho tela. Vyberte si z nich a my sa postaráme o vaše telesné, ale aj duševné zdravie.

Centrum zdravia Viavital nájdete v časti Bratislava – Ružinov. Masáže Bratislava viavital.sk za skvelé ceny. Tešíme sa na Vás.Kontaktujte nás – Masáže Bratislava Ružinov.