O NÁS

Pojem „zdravie“ má množstvo vysvetlení a definícií. Podľa jednej z nich je 70 – 95 % ľudí nezdravých. Tieto čísla sú naozaj alarmujúce, a to hlavne za predpokladu, že by sa každý z nás mal o svoje zdravie dennodenne starať. Žiaľ, v realite je to inak, o naše zdravie sa začíname starať až keď sa objavia príznaky choroby. Vtedy spozornieme, no neraz do poslednej chvíle čakáme, že sa to napraví „samo“. Zdravie je však nekompromisný učiteľ, ktorý našu nepozornosť trestá tvrdými lekciami. Neraz sa potom zrazu ocitáme na dne našich fyzických či duševných síl. V tom momente meníme rebríček našich hodnôt a rýchlosťou šprintéra sa na prvom mieste ocitá naše nalomené zdravie. Dvíhame telefón, bežíme za lekárom, oslovujeme známych, „googlime“ – hľadáme okamžitú pomoc. Chceme čo najrýchlejšie vyriešiť to, čo sme zanedbávali týždne, mesiace, roky…

… Dovoľte, aby uvedené slová boli možno neštandardnou pozvánkou do nášho centra zdravia ViaVital. Centra, ktoré rovnako nechce byť bežným zariadením podobného druhu, ale kladie si za cieľ vysoko profesionálnu starostlivosť o svojich klientov. Andulačná terapia, viacero druhov masáží, psychoterapia, poradenstvo v oblasti výživy a nejaké milé prekvapenia navyše – to je naše menu, ktoré vám ponúkame v prostredí, kde sa budete cítiť ako doma.

Sme tím ľudí, ktorí si aj vlastným spôsobom života cenia hodnotu zdravia a svoj um a skúsenosti chcú aplikovať k dosiahnutiu maximálnej spokojnosti každého klienta. Našou ambíciou je stať sa obľúbeným miestom vášho relaxu, regenerácie, ale i liečby.

Vitajte v centre zdravia ViaVital!